Naše
značky

Persil

Univerzální prací prostředek té nejvyšší kvality se stoletou historií.

Persil zaručuje díky nejvyšší možné koncentraci účinných látek dokonalé odstranění i těch nejodolnějších skvrn a perfektně čisté prádlo již při praní při nízkých teplotách. Nová Cold Active receptura si poradí s odstraněním nečistot již při teplotě 30º. Persil je pro vaše prádlo dostupný jak ve formě prášku tak i gelu.

Více na www.persil.cz
Palmex

Tradiční značka pracího prostředku na českém trhu více než 40 let.

Palmex nejen dokonale odstraňuje skvrny, ale zároveň nabízí i snadné žehlení. Jeho hluboko do vlákna pronikající perly odstraňují odolné skvrny a díky zjemňujícím perlám vlákno zjemňují. Palmex nabízí prací prostředky ve formě prášku i gelu pro bílé a barevné prádlo.

Více na www.palmex.cz
Rex

Univerzální prací prostředek v ekonomickém segmentu "kvalita za rozumnou cenu".

Rex zachová vaše prádlo zářivě bílé díky své receptuře Soda Effect, který odstraní i odolné skvrny a zamezí tak předčasnému šednutí prádla. Ochranu barevného prádla zajišťuje receptura Color Effect, jež obsahuje aktivní systém ochrany barvy. Prací gely Rex se nabízejí jak pro bílé, tak barevné prádlo, díky nimž dosáhnete dokonalé čistoty nejen při praní v pračce, ale i při ručním praní.

Více na www.rexprani.cz
Perwoll

Speciální prací prostředek vyvinutý pro praní jemných tkanin.

S Perwollem je i to nejjemnější prádlo stále jako nové, a to i po mnoha vypráních. Vhodný pro péči nejen o vlněné oděvy, ale i černé či barevné látky jemných tkanin. Díky inovačnímu složení dokonce obnoví intezitu barev.

Více na www.perwoll.cz
Silan

Avivážní prostředek s vysokou kvalitou, dlouhotrvající svěžestí a hebkostí vašeho prádla.

Naše nové varianty Silanu využívají skvělé parfémované perly Perfume Pearls. Ty vám dodávají nádherný pocit, že na sobě máte čerstvě vyprané prádlo, které vydrží svěží mnohem déle než dříve. Vedle úžasné jemnosti Silanu pocítíte díky parfémovaným perlám vůni při každém pohybu nebo doteku.

Více na www.silan.cz
Somat

Velmi úspěšná a silná mezinárodní značka nabízející spotřebiteli tu nejvyšší kvalitu v oblasti automatického mytí nádobí více než 40 let.

Díky Somatu dosáhnete nádherného lesku a dokonalého umytí nádobí, sklenic a příborů. Somat přináší všechny kategorie prostředků na mytí nádobí v myčce – tablety, gel – multifunkční tekutý prostředek s dávkováním dle potřeby, prášek, sůl, oplachovač, čistič myčky a deodorant.

Více na www.somat.cz
Clin

Speciální prostředek pro čistotu a lesk oken beze šmouh a bez námahy!

Clin je nejprodávanější značkou na mytí oken v České republice. Vyrábí se v několika vůních (vůně citrónu, květin, jablka). Speciální patentovaná hydraulická pistole umožňuje kromě rozprašování tvorbu pěny, která pomáhá při odstraňování nečistot. Novinkou na trhu je Clin Multi Shine - pro čistotu a lesk více než 20 povrchů.

Více na www.clin.cz
Bref

Vysoce kvalitní řada čistících prostředků určená pro čistotu WC a celé domácnosti.

Prostředky pro WC udrží vaši toaletu hygienicky čistou a zabraňují usazování vodního kamene a zachovávají svěží vůni. Bref nabízí tři kategorie výrobků: WC čističe, bloky a univerzální čističe.

Více na www.bref.cz
Pur

Řada výrobků určená pro ruční mytí nádobí s velkou odmašťovací silou a skvělou účinností.

Pur přinesl jako první na trh varianty Balsam, které přináší vysoký účinek a zároveň pečují o pokožku rukou díky neutrálnímu pH, výrobky jsou dermatologicky testovány.

Pur přinesl na trhu revoluci v mytí nádobí - Pur Power Crystals, obohacený o tisíce účinných krystalů s efektem abrasivního prášku. Extra silný, extra hustý a extra účinný proti připáleným skvrnám.

Více na www.pur-nadobi.cz